Velux Teras Çatı Penceresi Sabit Versiyon – CFP – 0073U

371.00€893.00€ + KDV

Seçimi temizle
Stok Kodu: CFP Kategoriler:

Velux Teras Çatı Penceresi Sabit Versiyon CFP

Velux Sabit (açılmayan) teras çatı penceresiyle tüm alanları dönüştürebilir ve daha iyi duruma getirebilirsiniz. VELUX CFP teras çatı pencereleri, çok az doğal ışık alan odaların aradığınız ilave ışığı almasını sağlar.

Çift camlı ünitede daha fazla güvenlik için iç cam laminedir. Şeffaf veya opak polikarbonat kubbe, altındaki çift cam ünitesini yağmur ve kardan korumak üzere tasarlanmıştır.

Teras çatı pencerelerinin kasası aşınmalara karşı dayanıklı PVC ve kubbesi de dayanıklı akrilik veya polikarbonat malzemeden üretildiği için, pencereler bakım gerektirmemektedir.

Isı kaybının önlenmesi ve enerji verimliliğinin artırılması için yüksek performanslı VELUX yalıtımı çerçeveye entegre edilmiştir. Yalıtım özellikleri ve termal köprülerin engellenmesine yönelik optimum koruma özelliklerinin bir araya gelmesi size daha sıcak ve konforlu bir ev sunar.

Tüm VELUX teras çatı pencereleri üstün bir ses yalıtımına sahiptir. Örneğin saç kurutma makinesi 80 dB, bulaşık makinesi 50 dB, normal bir konuşma 60 dB iken VELUX Teras çatı penceresinin ses geçirgenliği 46 dB’dir.

Pencerede kullanılan camın ses yalıtım özelliğine ilaveten kubbenin de ses dağıtan bir yapıya sahip olması sese karşı mükemmel bir koruma sağlar. Bu öğelerin kombinasyonu yağmur ve dolu sesinin yanı sıra, uçak, trafik gürültüsü ve diğer rahatsız edici sesler için de etkin çözümdür.

Model

CFP

Pencere Ölçüleri (cm)

100×100, 100×150, 120×120, 150×150, 60×60, 60×90, 80×80, 90×90

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.