Velux Çözümleri

Yedi adımda ihtiyaçlarınızı belirleyerek, en uygun VELUX çözümünü seçebilirsiniz.

Yaşam alanlarında gün ışığı ve havalandırma seviyesini en üst düzeye taşıyarak konforlu mekanlar yaratmak mümkün. Nasıl mı?

1-) Çatı penceresi seçimi

Projeniz için hangi model çatı penceresinin en uygun çözüm olacağına karar vermek. VELUX farklı kullanım ve kontrol imkanına sahip birçok farklı modelde çözüm önermektedir.

2-) Çatı pencerelerinin konumu

Çatı pencerelerinin doğru konumlandırılması, elde edilecek gün ışığı, havalandırma ve manzara etkisini maksimum düzeye taşıyacaktır. Farklı kombinasyon seçenekleri ile bu etki daha da arttırılacaktır.

3-) Kaplama seçimi

VELUX çatı pencereleri lamine edilmiş İskandinav çamı ya da ahşap üzeri beyaz poliüretan kaplama olmak üzere iki farklı malzeme seçeneği ile sunulmaktadır. İç mekanda yaratılmak istenen etkiye göre ve kullanım alanına göre seçim yapılabilir.

4-) Cam seçimi

İklim koşulları gözetilerek Türkiye’de ısıdan korunmayı maksimum seviyeye taşıyan “konfor cam” birçok modelde standart hale getirilmiştir. Farklı ihtiyaçlara göre, farklı birçok cam seçeneğimiz de mevcuttur.

5-) Güvenli montaj

Ürünlerimizin kalitesi kadar uygulaması da bizim için önemlidir. Çatı kaplama malzemesine göre özel olarak geliştirilen ve %100 su yalıtımı sağlayan eteklik sistemleri ile yalıtım setleri pencerelerin çatı kaplaması ile sorunsuz birleşimini sağlayacaktır.

6-) Aksesuar seçimi

Konfor, sadece gün ışığını içeri almakla sağlanmaz. Gün ışığını kontrol edebilmek de büyük önem taşımaktadır.İç mekan iklimini dengede tutabilmek, mahremiyet sağlamak, gerekli olduğunda ısıdan ve ışıktan korunmak için birçok farklı perde, stor, gölgelik ve panjur seçeneklerimiz mevcuttur.

7-) Destek ve danışmanlık hizmeti

Çatı penceresi ürünleri ve projeleriniz hakkında bilgi almak ve danışmanlık hizmetleri için bizimle iletişime geçiniz.

VELUX Yetkili Bayi

Eksen Mimarlık ve Uygulama İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Rüzgarlıbahçe mahallesi Cumhuriyet caddesi No:87/A 34805 Beykoz İstanbul

Tel : 0 216 680 15 08

Tel : 0 216 680 15 09

Faks : 0 216 425 14 48

9 thoughts on “Velux Çözümleri

Bir Cevap Yazın